Đuričić isključen, Sasuolo ispao! SPAL se plasirao u četvrtfinale Kupa Italije (video)

Hot sport 14.01.2021  |  Vladimir Andonov HotSport

Fudbaleri SPAL-a plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije pošto su kao gosti pobedili Sasuolo sa 2:0 (0:0).

Bio je to meč u kojem je domaćin od 47. minuta igrao sa desetoricom, pošto je posle gledanja VAR snimka sudija Đakomo Kamplone pokazao crveni karton reprezentativcu Srbije Filipu Đuričiću. On je smatrao da je srpski fudbaler preoštro startovao, a zanimljivo je da je Đuričić pre toga, u 24. minutu, imao veliku šansu, ali je pogodio stativu. Samo minut pre isključenja Đuričića, na startu drugog poluvremena, u igru je u ekipi SPAL ušao bivši igrač Crvene zvezde Nenad