Kakav preokret vaterpolista Partizana: Crno-beli bez primljenog gola u drugom poluvremenu savladali Primorje

Večernje novosti 14.01.2021  |  Novosti online

RETKO viđena vaterpolo predstava u prvom kolu Regionalne vaterpolo lige. Vaterpolisti Partizana savladali su riječko primorje sa 9:8 iako su na poluvremenu gubili 8:3.

Crno-beli su bili na pragu katastrofe nakon što su drugu četvrtinu izgubili sa 5.0, ali su celo drugo poluvreme ostali nesavladani, a pri tom postigli šest golova, što im je bilo dovoljno za neočekivanu pobedu protiv favorizovanog protivnika. Stefan Mitrović i Andrej Barać postigli su po dva gola, a Božović, Skofild, Jakšić, Andrin i Arsenije Mitrović. Kod Primorja su Brubnjak, Vrbnjak i Rakovac postigli po dva gola. Partizan u petak od 17 časova igra protiv