Milioni spremni za Partizan! Sadik demolirao klub iz Primere i najavio bogatstvo za beogradske crno-bele! /video/

Sportal blic 16.01.2021

nezaustavljivo gura Almeriju ka prvoj ligi Španije i visokom plasmanu u Kupu Kralja, a njegov dosadašnji klub, , ka dodatnom punjenju kase.

Nigerijac je danas sa dva gola tokom prvog poluvremena predvodio svoju ekipu do pobede i plasmana u osminu finala španskog Kupa. Almerija je rezultatom 5:0 (3:0) deklasirala člana Primere - Alaves, a doskorašnji napadač Partizana je mrežu pogodio u 8. i 45. minutu. Jedan od dva gola, dao je tako što se sjajno snašao i zatresao mrežu petom, pošto mu je lopta i uz malo sreće ostala u posedu. Navijači Almerije su oduševljeni Sadikom, redovno ga obasipaju