Partizan startovao pobedom! Crno-beli u finišu golom Štulića savladali Poljake i osvetili se za bolan poraz iz prošlosti! Video

Kurir 17.01.2021
Partizan startovao pobedom! Crno-beli u finišu golom Štulića savladali Poljake i osvetili se za bolan poraz iz prošlosti…

Fudbaleri Partizana savladali su Zaglebje sa 2:1, u prvom pripremnoj utakmici u turskom Beleku

Golove za Partizan postigli su Holender u 30 i Štulič u 88 minutu, dok je jedini pogodak za Zaglebje postigao Mraz u 40 minutu, utakmice. Partizan je do vođstva došao nakon što se mađarski reprezentativac odlično snašao nakon pasa Makija Banjaka i u padu savladao golmana Zaglebja. Radost crno-belih trajala je svega 10 minuta pošto je poljski tim u 40.minutu stigao do izjednačenja Crno-beli su do pobede stigli nakon kombinacije Natha, Markovića i Štulića, a ovaj