Šefild je ipak navikao da gubi, Morinjov Totenhem sada nije kiksnuo

RTS 17.01.2021

Fudbaleri Totenhema pobedili su kao gosti Šefild junajted rezultatom 3:1, u prvoj nedeljnoj utakmici 19. kola Premijer lige. Totenhem se vratio na pobednički kolosek i naneo poraz Šefildu koji je pre nekoliko dana ostvario prvi trijumf u domaćem šampionatu.

Ekipa Žozea Morinja čitav posao je završila u prvom poluvremenu, kada je došla do dva gola viška. Već na startu utakmice Hjon-Min Son je asistirao Seržu Orijeu za vođstvo, da bi Hari Kejn u 40. minutu drugi put savladao golmana domaćih. Kapiten "pevaca" je stigao do 12. pogotka u sezoni, a uz to ima i 11 asistencija. U drugom poluvremenu Mekgodrik je smanjio rezultat, ali je već u sledećem pravom napadu Tanguj Ndombele pogodio za 3:1 i postavio konačan rezultat.