Uživo: Real-zvezda (40:45), crveno-beli vode na poluvremenu u Madridu! Sjajan otpor velikom favoritu!

Kurir 18.01.2021

Košarkaši Crvene zvezde gostuju Realu u Madridu u odloženom meču 19. kola Evrolige.

TOK MEČA: DRUGA ČETVRTINA: 20. minut - 40:45, nakon namerne lične greške Kerola Dobrić siguran sa bacanja, a potom Duop Rit pogađa trojku 18. minut - 38:40, Nakon trojke Laprovitole, Dobrić sjajno pogađa u posle prodora 16. minut - 32:35, sjajni Volden pogađa uz faul , siguran sa penala 14. minut - 29:28, Brajant pogađa trojku i prekida lošu seriju Zvezde 13. minut - 29:25, Real mini serijom od 6:0 preokreće rezultat u svoju korist 12. minut - 23:25, Kolom se