Velike muke za favorite: Minimalac Bajerna i Lajpciga, Ajntrahtu samo bod, Jović ušao sa klupe! Video

Kurir 20.01.2021

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras u gostima ekipu Augsburga sa 1:0, u utakmici 17. kola nemačke Bundeslige.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Robert Levandovski u 13. minutu iz jedanaesterca. Augsburg je u 76. minutu imao veliku šansu da stigne do izjednačenja, ali Alfred Finbogason nije bio siguran sa bele tačke. Bajern je prvi na tabeli sa 39 bodova, ima četiri boda više od Lajpciga koji je večeras, takodje sa 1:0, slavio protiv Union Berlina na svom terenu. Pobedu Lajpcigu doneo je Emil Forsberg u 70. minutu. Ekipa Volfsburga je i dalje 12. tim