Radnički iz niša poražen: Bolja je bila ekipa koja nastupa u drugoj ruskoj ligi! (foto)

Hot sport 21.01.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Fudbaleri Radničkog poraženi su od Alanije iz Vladikavkaza rezultatom 5:3, u drugom kontrolnom meču na pripremama u turskom Beleku.

Meč je odigran u ranom terminu, od 11 časova po lokalnom vremenu, a u takvim okolnostima bolje se našao petoplasirani tim ruske druge lige i slavio protiv Radničkog u duelu sa veoma mnogo golova. FOTO: FK Radnički Niš Alanija je sa 1:0 povela u 11. minutu preko Mašukova, a niški tim je brzo izjednačio pogotkom Đuričkovića u 19. minutu. Rusi do novog vođstva stigli u 25. minutu, kada je Borivoja Ristića savladao Džakov. Radnički je sjajno krenuo u drugo poluvreme,