Španija gleda i ne veruje: Naš golman Marko Dmitrović je dao gol madridskom Atletiku, vodećem timu Španije! /video/

Sportal blic 21.01.2021

Marko Dmitrović ne samo da ume da briljira na golu Eibara, već i da daje golove u šampionatu Španije.

Upravo je to učinio u četvrtak uveče u prvenstvenom duelu sa madridskim Atletikom, ali je na kraju pognute glave napustio stadion, jer je u 89. minutu primio gol kojim su "jorgandžije" odnele ceo plen, preokretom su došle do 1:2. Prethodno, u 11. minutu utakmice dosuđen je penal za Eibar, a upravo je golman domaće ekipe i reprezentacije Srbije - savladao kolegu Jana Oblaka s bele tačke: Iako je Oblak primio samo šest golova u prethodnih 16 prvenstvenih nastupa ove