Zvezda upisala i drugi trijumf: Crveno-beli golom Milunovića savladali Ruse! Mreža i dalje netaknuta!

Kurir 25.01.2021

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su rusku Ufu sa 1:0 u novu proveri u sklopu priprema za nastavak sezone.

Gol odluke postigao je Milunović već u 15.minutu, nakon asistencije Bena posle prekida. Zvezda je tako nakon ubedljive pobede protiv poljskog Slaska (4:0) savladala i ruskog prvoligaša. Ono što sigurno raduje pristalice crveno-belih je da Zvezda još uvek nije primila gol na pripremnim utakmicama u Antaliji. Naredni rival srpskog šampiona biće Maribor 28. januara. TOK MEČA: 15. minut - GOOL, 1:0, Milunović. Ben je centrirao iz slobodnog udarca iskosa sa leve strane,