Minimalac zvezde protiv rusa: Milunović doneo trijumf crveno-belima na pripremama

Sportal blic 25.01.2021  |  P. L.

Ostvarili su fudbaleri i drugu pobedu na pripremama u Antaliji, ovog puta savladana je ruska Ufa rezultatom 1:0, a jedini pogodak na meču delo je Nemanje Milunovića.

Ofanzivno su ušli u meč fudbaleri Crvene zvezde i od samog starta se igralo pred golom Ufe. Prvu izglednu priliku Zvezda je imala u šestom minutu kada se kombinacija Gajića i Ivanića završila udarcem glavom našeg veziste, ali je Belenov uspeo da pošalje loptu u korner. Brzo i tečno su igrali crveno-beli, sa velikom željom da što pre dođu do vođstva i to im se ostvarilo u 15. minutu. Ben je centrirao iz prekida, Milunović se sjajno ubacio iza leđa odbrane i sa