Šampion najbolji kada je najteže: Liverpulovih 482 minuta bez gola, pa lekcija Totenhemu

Sportal blic 28.01.2021

Fudbaleri savladali su Totenhem sa 3:1 (1:0) u 20. kolu Premijer lige u još jednom spektakularnom derbiju.

Već u 3. minutu je pogodak Hjung Min Sona poništen zbog ofsajda, a “pevci” su se ubrzo potpuno povukli i potpuno prepustili inicijativu aktuelnom šampionu. Liverpul je poveo u poslednjim sekundama prvog poluvremena kada je brzu akciju “crvenih” Roberto Firmino pretvorio u pogodak iz peterca. Verovali ili ne bio je ovo prvi pogodak Liverpula u 2021. godini u Premijer ligi, te je tako prekinut post dug 482 minuta (93 šuta su bila nedovoljna da golmani rivala