Reding zasijao punim sjajem! Paunovićev tim za jedno poluvreme samleo direktnog rivala u borbi za Premijer ligu

Sportal blic 29.01.2021

Fudbaleri Redinga odigrali su još jednu sjajnu utakmicu, pošto su bili bolji od direktnog rivala za plasman u Premijer ligu, Bornmuta, rezultatom - 3:1.

Skoro sva drama na stala je u 45 minuta, pošto su izabranici već tada imali tri gola prednosti i rivala koji je bio nokautiran. Strelci za domaći tim bili su Džoš Loren u 24. minutu, Tomas Mekintajer u 31. i neizbežni Lukas Žoao u 43, za pečat na možda i najbolje poluvreme Redinga od početka sezone. I jedni i drugi su u nastavku bili svesni da je sve rešeno, gosti nisu pokazivali želju za eventualnim preokretom, dok domaćin nije želeo preterano da zapinje. Ipak,