Ne prestaju da iznenađuju! Aston Vila golom Barklija na gostovanju savladala Sautempton! Video

Kurir 30.01.2021

Fudbleri Aston Vile pobedili su večeras na gostujućem terenu Sautempton sa 1:0, u utakmici 21. kola Premijer lige i popeli se na osmo mesto na tabeli.

Jedini gol postigao je Ros Barkli u 41. minutu na asistenciju Džeka Griliša. Sautempton je postigao gol u trećem minutu nadoknade vremena kada je strelac bio Deni Ings, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda. Posle 10. pobede u prvenstvu Aston Vila se popela na osmo mesto na tabeli sa 32 boda, ali iz 19 utakmica. Sautempton je pretrpeo treći uzastopni poraz, ukupno sedmi u prvenstvu i zauzima 11. mesto na tabeli sa 29 bodova iz 20