Remi za kraj: Crvena zvezda nulom protiv Šahtjora okončala pripreme u Turskoj

Hot sport 31.01.2021  |  HotSport Jovan Dević Jovan

Na poslednjoj pripremnoj utakmici i generalnoj probi pred nastavak sezone, fudbaleri Crvene zvezde su odigrali bez golova sa ukrajinskim Šathjorom (0:0), iako su bili daleko bolji rival i pokazali spremnost za sve izazove koji ih očekuju do kraja takmičarske godine.

Prvo poluvreme je u potpunosti prošlo u znaku Crvene zvezde. Imali su veliki broj prilika fudbaleri koje sa klupe predvodi Dejan Stanković, ali je utisak da im je nedostajalo više sreće u završnici, iako je igra bila tečna i mogla da raduje sve zaljubljenike u crveno-belu boju. Već u prvom minutu meča je Ben probio po sredini terena i uposlio Falćinelija koji se izvukao na desnu stranu i sa desetak metara snažno šutirao, ali u Pjatova. Ofanzivno su meču pristupili