Mančester siti i Lester sigurni: Fulamu nije pomogla ni solidna partija Aleksandra Mitrovića! (video)

Hot sport 03.02.2021  |  Jovan Dević HotSport HotSport

Sigurne pobede Mančester sitija i Lestera! U utakmici 22. kola Premijer lige Mančester siti je kao gost savladao ekipu Barnlija.

Lider prvenstva je odlično počeo utakmicu i već u trećem minutu poveo sa 1:0, strelac je bio Gabrijel Žesus. Prednost “Građana” duplirao je Rahim Sterling u 38. minutu i postavio konačnih 2:0. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span> Lester je kao gost slavio protiv Fulama sa 2:0. Konačan rezultat postavljen je u prvom poluvremenu, a strelci za Lester bili su