"Parni valjak" jači od Lokomotive, veliki korak ka četvrtfinalu Evrokupa

RTS 03.02.2021

Košarkaši Partizana, zahvaljujući preokretu u drugom poluvremenu, savladali su rusku Lokomotivu sa 71:69 i napravili veliki korak ka plasmanu u četvrtfinale takmičenja. Odlučujuće poene postigao Džoš Perkins na četiri sekunde pre kraja meča. U narednom kolu crno-beli igraju protiv Trenta u gostima.

Veliki preokret i velika pobeda crno-belih košarkaša - u Beogradu je savladana Lokomotiva 71:69 i to posle prednosti gostiju od 18 poena u prvom poluvremenu. Pokazali su izabranici Saša Filipovskog veliku energiju, angažovanu odbranu i pametan izbor u napadu, sve ono što im je nedostajalao u prethodnom periodu. Posle očajnog prvog poluvremena, u kojem su protivniku dozvolili da positgne čak 48 poena, crno-beli su potpuno preporođeni ušli u nastavak i iz minuta u