Извор: Каматица/Економија архива вести 04.02.2021
Немачке компаније предвиђају до када ће трајати мере против короне
Каматица 04.02.2021
То показују резултати најновије пословне анкете института ИФО. Према налазима овог истраживања, компаније предвиђају да ће ограничења у јавном животу потрајати још 7,4 месеца, а враћање њиховог пословања у нормалу не очекују… »
Сутра се настављају преговори Владе и фриленсера
Каматица 04.02.2021
“Борба за права радника на интернету почела је у октобру 2020. године, када је Пореска управа путем објаве на Фејсбуку најавила наплату пореза и доприноса за текућу и претходних пет година. Послато је око хиљаду позива, неки… »
Да ли се исплати штедња у време економске кризе?
Каматица 04.02.2021
У Србији су током прошле и ове године, које су обележене ковидом 19, забележени и рекордни нивои штедње у банкама. Иако можда на прву лопту ова ситуација може да се објасни тиме што грађани желе у незвесним временима да склоне… »
Бољи посао - више новца: Избор радних места за четвртак
Каматица 04.02.2021
Компанија: Сбербанка Србија а.д. Позиција: Специјалиста за рад са малим предузећима Услови: Студије првог или другог степена - друштвено хуманистичке и друге науке, најмање 2 године радног искуства на истим или сличним… »