Šok na Old Trafordu, Kalvert-Luin u petom minutu nadoknade doneo bod Evertonu protiv Junajteda (video)

Sportski žurnal 06.02.2021

Džosef Vilok je doveo u vodstvo domaću ekipu u 16. minutu, a deset minuta kasnije Migel Almiron je uvećao prednost „crno-belih”.

Gosti su preko Takumija Minamina smanjili na 2:1 u 30. minutu, da bi konačan rezultat prvog poluvremena postavio Almiron svojim drugim golom u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena. Sautempton je u 48. minutu smanjio rezultat golom Džejmsa Vorda Prausa, a dva minuta kasnije NJukasl je ostao sa desetoricom na terenu, nakon što je drugi žuti karton dobio Džef Hendrik. Barnli i Brajton odigrali su nerešeno 1:1. Luis Dank je u 36. minutu doveo u prednost Brajton,