Spektakl na Brdu - Voša ispustila pobedu u 98. minutu, Partizan ubedljiv protiv Pazaraca

RTV 12.02.2021  |  Tanjug

BEOGRAD - Fudbaleri Čukaričkog i Vojvodine odigrali su nerešeno 3:3 (2:0) u spektakularnom derbiju 21. kola Superlige.

Čukarički je u prvih 15-ak minuta meča došao do velike prednosti od dva gola. Prvo je u petom minutu Birmančević doneo vođstvo "brđanima", da bi u 12. Ćirković povisio na 2:0. Meč je dobio potpuno drugačiji tok kada je u 47. minutu Mijailović zaradio drugi žuti karton, pa su domaći ostali sa desetoricom igrača na terenu. Vojvodina to koristi i pravi potpuni preokret. Gosti su do izjednačenja došli u razmaku od dva minuta. U 64. minutu je Vukadinović pogodio sa bele