Zvezda na zaleđenom "Čairu" pobedila Radnički, Inđija odolela Voždovcu

RTV 13.02.2021  |  Tanjug, RTS

NIŠ - Fudbaleri Crvene zvezde savladali su danas Radnički u Nišu 1:0 (1:0) u utakmici 21. kola Superlige Srbije. Crveno-beli su u teškim uslovima, na zaleđenom terenu Čaira, upisali devetu uzastopnu prvenstvenu pobedu, a jedini gol postigao je Mirko Ivanić u 26. minutu.

Zvezda je uspela da zabeleži novu pobedu u domaćem prvenstvu. Gosti su poveli u prvom poluvremenu, kada su bili bolji rival i stvorili nekoliko stopostotnih šansi. U drugom delu Radnički je bio taj koji je dominira, ali nije uspeo dastigne do izjendačenja. Odbrana Zvezde je bila na visini zadatka i odbila je sve nalete domaćina. Crvena zvezda je od samog starta krenula u napad. Ređale su se šanse pred golom domaćina. Radnički se grčevito branio, a na golu je