Real u laganom ritmu do pobede: Račićeva Valensija kapitulirala!

Hot sport 14.02.2021  |  Vukašin Cvetković Vukašin

Madriđani su u potpunosti nadigrali ekipu Valensije! Real Madrid je na svom terenu dočekao fudbalere Valenije u okviru 23. kola španske Primere i tom prilikom ostvarili pobedu! Sve je krenulo odlično po Real Madrid, jer su već u 12. minutu došli do vodstva.

Asistent je bio Toni Kros, dok se u ulozi strelca našao Karim Benzema. U 28. minutu se povredio Karvahal, pa ga je na terenu zamenio Lukas Vaskez. Svega desetak minuta po ulasku, Vaskez upisuje asistenciju, a ovog puta se u ulozi strelca našao Toni Kros! Sa prednošću Reala od 2:0 otišlo se na poluvreme. U 64. minutu susreta novi pogodak za Real postigao je levi bek – Mendi. Ipak nakon pregledanja VAR-a, gol je poništen! Real 2:0 Valensija <span