Roma sigurna na domaćem terenu: Žordan Vereta sa dva pogotka doneo „Vučici“ treće mesto!

Hot sport 14.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Ekipa iz Rima preskočila Juventus! Fudbaleri Rome savladali su na domaćem terenu ekipu Udinezea sa 3:0 (2:0) u okviru 22. kola italijanske Serije A.

Domaćin je odlično otvorio meč i već u petom minutu došao je do prednosti, a strelac je bio Žordan Veretu posle centaršuta Manćinija. Nastavila je Roma sa odličnom igrom, a nagrada je stigla u 25. minutu je Žordan Vereta duplirao prednost domaćina sa jedanaest metara. Fudbalerima Rome poništen je pogodak u 30.minutu zbog faula U drugom poluvremenu Roma je bez većih problema čuvala prednost, a kada se mislilo da će se utakmica završiti sa 2:0, u trećoj minuti