Atalanta bolja od Kaljarija, Vlahović strelac u porazu Fiorentine, Inter lider Serije A! (video)

Sportski žurnal 14.02.2021

Atalanta je na sedmom mestu sa 40 bodova, dok je Kaljari osvojio 15 poena i zauzima 18. poziciju

Fudbaleri Atalante pobedili su u gostima Kaljari sa 1:0, u 22. kolu italijanske Serije A. Strelac gola vrednog tri boda za Atalantu je bio Luis Murijel u 90. minutu. U istom terminu, Sampdorija je na svom terenu pobedila Fiorentinu sa 2:1. Povela je Sampdorija u 31. minutu golom Balde Keite, da bi Fiorentina izjednačila preko srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića u 37. minutu. Pobedu Sampdoriji je doneo Fabio Kvaljarela golom u 71. minut. Sampdorija će u