Bivši reprezentativac i fudbaler Intera i Juventusa hapšen je zbog nameštanja, a sada je opet završio iza rešetaka, ali - zbog droge!
Sportal blic 16.02.2021
![Bivši reprezentativac i fudbaler Intera i Juventusa hapšen je zbog nameštanja, a sada je opet završio iza rešetaka, ali -…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic-sport.png)
Nekadašnji fudbaler nekoliko italijanskih klubova Luiđi Sartor (46) uhapšen je u okolini Parme, zbog uzgajanja marihuane.
Čovek koji je branio boje između ostalog Rome, Juventusa, Intera i Parme priveden je, nakon što su policajci u okolini jedne napuštene kuće pronašli 106 stabljika ove biljke. Za sada nije poznato šta je Sartor planirao da uradi s opojnom drogom, pošto je količina bila dovoljna i za prodaju, a pored njega je priveden i Marko Mantovani, za kog se navodi da mu je saradnik. Ovo hapšenje posledica je istrage koja je trajala duže vreme, nakon što su u zapuštenoj kući