Partizan slavio minimalnim rezultatom: Javor nije uspeo da iskoristi svoju šansu u drugom poluvremenu! (video)

Hot sport 17.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević

Novi trijumf Partizana! Partizan je kao gost savladao Javor iz Ivanjice sa 1:0 (1:0) za jedanaesti vezani trijumf u prvenstvu.

Bolje su otvorili duel fudbaleri Partizana i rano su došli do prednosti. Igrao se 14. minut , a posle kornera najbolje u šesnaestercu domaćina se snašao Slobodan Urošević za vodstvo od 1:0. Ovo je drugi pogodak Uroševića u dresu Partizana, a deveti u karijeri. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span> Imao je Partizan u 23. minutu zicer, ali je šut Natha sa nekim 7