Proleter ostvario važan trijumf: Ekipa Branka Žigića želi u Evropu! Viđena je i karakteristična proslava pobede! (video)

Hot sport 17.02.2021  |  Dimitrije Nišavić Dimitrije

Tri boda na teškom gostovanju! Odigrana je još jedna utakmica 22. kola Superlige Srbije.

Bačka je na stadionu ‘Slavko Maletin Vava’, dočekala Proleter. Izabranici Branka Žigića su upisali prvi trijumf u prolećnom delu šampionata. Ekipa iz Novog Sada ima jasan cilj, a to je Evropa. Proleter je slavio rezultatom 2:0. Prvi gol na meču viđen je u 20. minutu. Strelac pogotka bio je mladi Stefan Tomović. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2021/02/proleter-1-0.mp4 U 79. minutu viđena je jedna sporna situacija. Jovan Ilić je uputio sjajnu loptu,