Pogledajte sve golove večeri: Barselona ponižena, Mbape heroj! Liverpul iskoristio greške protivnika (video)

Večernje novosti 17.02.2021  |  A. Ilić

FUDBALERI Barselone poraženi su na svom terenu od PSŽ rezultatom 1:4, dok je Liverpul u Mađarskoj savladao Lajpcig 0:2.

PSŽ je imao igru tokom prvog poluvremena, ali se ona u drugom delu u potpunosti raspala. Lionel Mesi je sa penala doneo vođstvo domaćinu u 27. minutu duela. Kilijan Mbape izjednačio je samo pet minuta kasnije. Tim rezultatom otišli smo na poluvreme. Fudbaleri Barselone zaboravili su talenat u svlačionici. Mbape je u 65. minutu povisio na 2:1, da bi Moize Kin povisio na 3:1. Het trik je u 85. minutu postavio Kilijan Mbape za konačnih 4:1 U drugom meču slavio je