Ledeni tuš za Denver! Jokić razbijao rivala, a onda su Nagetsi izgubili pogotkom u poslednjoj desetinki /video/

Sportal blic 18.02.2021  |  P. L.

Do juče nije znao za utakmicu bez dabl-dabl učinka, a sada je nanizao dve takve u najjačoj ligi na svetu.

Ponovo je sjajan bio srpski centar i postigao 33 poena, ali opet to nije bilo dovoljno da njegov ostvari trijumf. Nagetsi su od Vašington Vizardsa izgubili rezultatom 130:128 pogotkom sa linije slobodnih bacanja u poslednjoj desetinki duela. Tim iz Kolorada je zaigrao odlično na startu ovog duela i kroz 20 minuta košarke imao 20 poena prednosti i vođstvo 41:21. Početkom drugog poluvremena su "mađioničari" krenuli da laganim tempom tope ono što su rivali dugo