Sadržajno prvo poluvreme, dva poništena i jedan priznat gol Milana, Zvezda ima za čime da žali!

Sportske.net 18.02.2021  |  Sportske.net

Završeno je prvo poluvreme na ''Marakani'', Crvena zvezda - Milan 0:1 u prvoj utakmici 1/16 finala Lige Evrope.

Gosti su bolje započeli meč i u prvih dvanaest minuta su dva puta zatresli mreži Milana Borjana, ali zahvaljujući VAR tehnologiji nijedan gol nije priznat. Prva takva situacija viđena je u šestom minutu, kada je raspoloženi Rade Krunić poslao loptu kroz sredinu u prostor za Kastiljeha koji je pobegao Zvezdinim defanzivcima i savladao Borjana, ali je za pola koraka bio u ofsajd poziciji. Tri minuta kasnije Krunić je proigrao i Rebića koji je šutirao iskosa sa leve