"Hvala bogu da je bio: Var!" Dejan Stanković: Sa Kangom sam sve završio, a revanš... Ma, namestićemo se mi za San Siro!

Sportal blic 18.02.2021  |  St. K.

Dejan Stanković je posle emotivne reakcije na kraju meča s Milanom, vrlo detaljno analizirao situaciju u ekipi nakon ovog važnog "prvog poluvremena" na startu evro-proleća.

Crvena zvezda je uspela da stigne do pozitvnog rezultata u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope protiv Milana na stadionu „Rajko Mitić“ zahvaljujući pogotku Milana Pavkova u trećem minutu nadoknade. Podvig je veći usled saznanja da je nerešen ishod izboren sa desetoricom igrača. Rezultatom 2:2 crveno-beli su zadržali kakve-takve šanse za plasman u osminu finala. Analizu meča Dejan Stanković je počeo od kraja. Od izjednačujućeg gola Pavkova. - Pavkov je odlično