"Milan je to skupo platio!" Italijani opširno pišu o Zvezdi, njih trojica su im baš "zapala za oko", a tek je ovo milina za videti: Stanković je bolji od Piolija!

Sportal blic 19.02.2021
"Milan je to skupo platio!" Italijani opširno pišu o Zvezdi, njih trojica su im baš "zapala za oko", a tek je ovo milina za…

Italijanski mediji sa velikom pažnjom ispratili su šta se sinoć dešavalo na stadionu "Rajko Mitić".

Prva utakmica šesnaestine finala između i završena je rezultatom 2:2, iako su gosti samo nekoliko minuta pre kraja imali pobedu u džepu. Onda je na scenu stupio Milan Pavkov, koji je pogotkom glavom u trećem minutu nadoknade vremena omogućio svom timu da na revanš u Italiju putuje bez zaostatka. Vodeći italijanski listovi smatraju da je veliki uticaj na "rosonere" imao derbi, koji će za vikend igrati protiv Intera. U tekstu "Gazete" pod naslovom "Milan, koliko je