Bundesliga: Srpski Ajntraht šokirao Bajern! Kostić asistent u velikom trijumfu ekipe iz Frankfurta! (video)

Hot sport 20.02.2021  |  Vladimir Andonov Dimitrije

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su Bajern Minhen u utakmici 22. kola Bundeslige rezultatom 2:1.

Filip Kostić, inače asistent kod prvog gola, odigrao je čitav meč za Ajntraht, dok je Luka Jović zamenjen u 67. minutu. Bavarci su u prvom poluvremenu bili nemoćni, a posebno se to osetilo sredinom prvog perioda kada je Ajntraht potpuno dominirao terenom. Imali su četiri velike šanse domaći fudbaleri, ali su dva puta zatresli mrežu rivala. Prvi put se to desilo već u 12. minutu utakmice, kada je na asistenciju Filipa Kostića gol postigao Kamada. Nešto manje od