Metalac slavio na teškom gostovanju: Proleter bez bodova u Novom Sadu! Sporna situacija u poslednjem minutu!(video)

Hot sport 21.02.2021  |  Dimitrije Nišavić Dimitrije

Ekipa Žarka Lazetića je upisala novi trijumf! Izabranici trenera Branka Žigića, ugostili su ekipu Metalca u okviru 23. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Srbiji.

Pravdu, na meču odigranom u Novom Sadu, delio je arbitar Novak Simović. Utakmica je završena rezultatom 1:2 u korist gostujuće ekipe. Gosti su stigli do prednosti već u 7. minutu igre. Strelac pogotka za ekipu Metalca bio je Vasiljević. https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2021/02/metalac-0-1.mp4 Domaćin je uspeo da izjednači u 31. minutu meča. Viktor Živojinović je odlično izveo korner, a Leandro je to iskoristio, sjajno reagovao i uspeo da savlada protivničkog