Milan puko, a Zvezda se digla iz pepela: Crveno-beli posle preokreta pobedili Spartak u uvertiri za gostovanje na San Siru video

Kurir 21.02.2021
Milan puko, a Zvezda se digla iz pepela: Crveno-beli posle preokreta pobedili Spartak u uvertiri za gostovanje na San Siru…

Sa dva gola od 80. do 87. minuta fudbaleri Crvene zvezde savladali su Spartak 1:2 (1:0) u derbiju 23. kola Superlige Srbije.

Crvena zvezda je, kako se i očekivalo, imala inicijativu, a trener Stanković je pokušao da što pre dođe do gola izborom startne postave sa Pavkovom, Falćinelijem i Falkom u ofanzivnoj liniji tima, uz sjajnog Mirka Ivanića koji je delovao iz pozadine. I pored prilika koje su imali Petrović, Ivanić, pa Falko i Falćineli u par navrata, Zvezda nije uspela da tokom prvog poluvremena nađe put do mreže domaćih. Na drugoj strani, Subotičani su u 36. minutu izveli svoju