‘Brutalna krađa, došao je po zadatku’: Rasim Ljajić ogorčen zbog suđenja Novom Pazaru: ‘Postoje ekipe koje treba da ispadnu!’

Hot sport 22.02.2021  |  HotSport HotSport Jovan Dević
‘Brutalna krađa, došao je po zadatku’: Rasim Ljajić ogorčen zbog suđenja Novom Pazaru: ‘Postoje ekipe koje treba da…

Novi povici na suđenje u Superligi… Počasni predsednik Fudbalskog kluba Novi Pazar Rasim Ljajić ogorčen je zbog suđenja na meču koji je taj klub igrao protiv Javora.

On smatra da glavni arbitar Milan Ilić iz Ćuprije u Ivanjici nije bio na visini zadatka, a na kraju, domaćin je slavio rezultatom 1:0. – Od prvog minuta bilo je jasno da je sudija došao da odradi posao i po cenu ličnog i profesionalnog brukanja, što su i neutralni posmatrači mogli da zaključe, jer je Ilić za igrače domaćina dosudio sijaset faulova, posebno u zoni oko šesnaesterca, a svaki kontakt gostiju kaznjavao žutim kartonom, da bi na početku drugog poluvremena