Blickrig bjelse za nova tri boda domaćina: Lids na svom terenu lako savladao Sautempton!

Kurir 23.02.2021

Fudbaleri Lidsa pobedili su večeras na svom terenu ekipu Sautemptona sa 3:0, u odloženoj utakmici 18 kola Premijer lige.

Lids je poveo u 47. minutu golom Patrika Bamforda, na 2:0 povisio je Stjuart Dalas u 78. minutu, a konačan rezultat postavio je Rafinja u 84. minutu. Lids je upisao 11. pobedu u šampionatu, prvu posle dva veza poraza, i deseti je na tabeli sa 35 bodova. Sautempton je na 14. poziciji sa pet bodova manje. Fudbaleri Lidsa u narednom, 26. kolu Premijer lige dočekuju Aston Vilu, dok Sautempton gostuje Evertonu. Beta Pratite Kurir sport na Viberu Kurir Autor: Kurir