Voša u poslednja tri meča oštećena, tvrdi Lalatović: Sudije uzele četiri boda na pravdi boga!

Sportski žurnal 23.02.2021

- Poštujemo Sudijsku organizaciju i FSS, iako mislim da su nam uzeta četiri boda na pravdi boga. Još uvek se ne ljutimo, jer sudije su ljudi koji mogu da pogreše. Ali ovo, ipak, mora da nas sve u klubu natera da se zamislimo - naglasio je Nenad

Iako su pred utakmicu s ekipom Mladosti u Lučanima ispred sebe za cilj postavili pobedu, fudbaleri Vojvodine morali su da se zadovolje samo bodom (1:1). Poveli su golom Vukadinovića u 19. minutu, stvorili (i promašili) još nekoliko izglednih prilika, a onda su u nastavku domaćinu dozvolili da se razigra i stigne do izjednačenja. Ono je usledilo posle neopreznosti Nikole Andrića u 64. minutu, koji je, iako je bio kao „duh” sam, dozvolio da ga lopta iznenadi i pogodi