Uzbudljiva utakmica u novom mestu: Gosti iz Ljubljane posle preokreta došli do veoma važnog trijumfa! (video)

Hot sport 24.02.2021  |  Jovan Dević Ivan Dobrić

Postignuta su čak 183 poena na utakmici! Košarkaši Cedevita Olimpije slavili su u odgođenom meču 14. kolaABA lige.

Oni su kao gosti savladali Krku sa 95:88 (23:35, 27:22, 23:15, 22:16). Odlično je domačin započeo utakmicu i nakon prve četvrtine imao je dvocifrenu prednost uz 35 postignutih poena. Gosti su u drugoj četvrtini polako smanjivali rezultatski zaostatak, a na poluvremenu je bilo +7 za domaćina. U drugom poluvremenu gosti su zaigrali mnogo bolje u odbrani, primili su samo 31 poen za celo drugo poluvreme i stigli do 13. pobede. Najefikasniji u pobedničkom timu bili su