Tragedija zvezde u Milanu: Crveno-beli dominirali na San Siru, ali na kraju ipak ispali iz Evrope! Gobeljić tragičar utakmice!

Kurir 25.02.2021
Tragedija zvezde u Milanu: Crveno-beli dominirali na San Siru, ali na kraju ipak ispali iz Evrope! Gobeljić tragičar…

Fudbaleri Crvene zvezde završili su učešće u šesnaestini finala Lige Evropa, pošto su večeras igrali 1:1 u gostima sa Milanom.

Zvezda je ispala zbog golova u gostima. Prva utakmica prošle nedelje u Beogradu završena je 2:2. Milan je rano poveo u revanšu, golom u devetom minutu iz penala Franka Kesija, posle igranja rukom Marka Gobeljića. Zvezda se nije predavala i u 24. minutu je izjednačila golom El Fardua Bena, posle pasa Gobeljića. Srpski šampion je igrao dobro protiv slavnog Milana, napadao je i pravio dobre šanse. Najbolju je Zvezda imala u 69. minutu, kada je Djanluidji Donaruma