Senzacija u ligi Evrope! Bundesligaš ispao nakon šok poraza, eliminisan i Napoli!

Sportal blic 25.02.2021  |  P. L.

Fudbaleri Moldea napravili su prvo veliko iznenađenje šesnaestine finala Lige Evrope.

Hofenhajm je eliminisan nakon odlične igre Norvežana u Zinshajmu, pobede od 2:0, dok je rezultat prvog duela bio 3:3. Ejrik Uland-Andersen je sa dva pogotka odveo Molde u osminu finala Lige Evrope. Iskusni norveški napadač je najpre nakon asistencije Elkrema doneo prednost svom timu u 20. minutu, da bi u petom minutu nadoknade meča postavio konačnih 2:0 i šokirao Nemce. Mijat Gaćinović nije igrao ovu utakmicu zbog povrede, ali je Sebastijan Henes koristio najbolje