Brajtonu se baš nije dalo: Promašili dva penala, poništen im gol, vba odneo pobebu!

Kurir 27.02.2021

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona pobedili su danas na svom terenu ekipu Brajtona sa 1:0, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Gol za pobedu domaće ekipe postigao je Kajl Bartli glavom u 11. minutu meča. Brajton je prvu šansu za izjednačenje propustio u 19. minutu, kada je Paskal Gros pogodio prečku sa penala. U 30. minutu sudija je prerano dao dozvolu Luisu Danku da izvede slobodan udarac, a Dank je iz tako izvedenog udarca postigao gol za Brajton. Nakon pregleda VAR-a gol je poništen, a slobodan udarac je ponovo izveden. Drugi penal za goste vidjen je u 74. minutu, Dani Velbek je ovog