Srbin šalje šalke u cvajtu: Bajern se iživljavao nad Kelnom, Volfsburg lako izašao na kraj sa Hertom, Dortmund bolji od Bilefilda!

Kurir 27.02.2021
Srbin šalje šalke u cvajtu: Bajern se iživljavao nad Kelnom, Volfsburg lako izašao na kraj sa Hertom, Dortmund bolji od…

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas na svom terenu ekipu Kelna sa 5:1, u utakmici 23. kola nemačke Bundeslige.

Erik Čupo-Moting je u 18. minutu doneo vodjstvo Bajernu, na 2:0 povisio je Robert Levandovski u 33. minutu i tim rezultatom se otišlo na odmor. Keln je na početku drugog poluvremena, u 49. minutu, smanjio na 2:1 golom Eljesa Shirija, ali je Bajern golovima Levandovskog u 65. i Serža Gnabrija u 82. i 86. minutu potvrdio pobedu. Bajern je upisao 16. pobedu u šampionatu, prvu posle dva kola, i prvi je na tabeli sa 52 boda. Keln je na 14. poziciji sa 21 bodom.