Uzbudljiv derbi u Italiji: Tri poništena pogotka, jedanaesterac i pobeda Zvezdinog rivala! (video)

Hot sport 28.02.2021  |  Jovan Dević Jovan Dević Jovan

Važan trijumf Milana! U okviru 24. kola italijanske Serije A, fudbaleri Milana kao gosti su savladali Romu sa 2:1(1:0).

Odlično je krenuo Milan, u 4. minutu su postigli pogodak, ali je poništen zbog ofsajda, još jedan pogodak Milana je poništen posle 5 minuta, jer je Ibrahimović bio u ofsajdu. Igrala se 33. minuta kada je Mihtarijan pogodio, ali je i ovaj pogodak poništen zbog faula u napadu. Fudbaleri Milana u vodstvo su došli u 43. minutu posle jedanaesterca, a siguran izvođač je bio Kesija, isti igrač je bio strelac i u meču protiv Crvene zvezde u četvrtak. Roma je početkom