Dončić zaustavio Netse, DeRozanova pobeda za tatu, strašni Vučević nedovoljan za moćnu Jutu!

Sportske.net 28.02.2021  |  Sportske.net

Dalas je prekinuo seriju Netsa, dobili su u Bruklinu, domaćin je stao nakon osam pobeda.

Luka Dončić je ubacio 27 poena, Porzingispo povratku 18, a na drugoj strani usamljen je ostao Harden sa 29. Nema i dalje Durant, izostao je i Irving, gosti su serijom od 12:0 na startu poslednje četvrtine prelomili. Marjanović skok, asistencija, ukradena lopta i čak tri greške za isto toliko minuta. Juta je uzvratila posle poraza u Majamiju, u Orlandu nije bilo dileme, Mičel je brojao do 31, iako u prvoj četvrtini nije postigao nijedan koš. Jasno, Džezeri ne