Ništa bez morate! Juventus se mučio, na kraju ipak savladao žilavu Speciju! Video

Kurir 02.03.2021

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu Speciju sa 3:0, u utakmici 25. kola italijanske Serije A.

Juventus je tek u poslednjih pola sata utakmice uspeo da slomi otpor Specije. Alvaro Morata je u 62. minutu doneo prednost domaćem timu, na 2:0 povisio je Federiko Kijeza u 71. minutu, a konačan rezultat postavio je Kristijano Ronaldo pogotkom u 89. minutu. Specija je u finišu meča, u 96. minutu, imala šansu da ublaži poraz, ali Andrej Galabinov nije iskoristio penal. Juventus je upisao 14. pobedu u sezoni i treći je na tabeli Serije A sa 49 bodova, dok je Specija