Partizan na japanski pogon: Takuma Asano sa dva gola doneo pobedu crno-belima u derbiju sa Vojvodinom za nastavak pobedničkog niza

Kurir 02.03.2021
Partizan na japanski pogon: Takuma Asano sa dva gola doneo pobedu crno-belima u derbiju sa Vojvodinom za nastavak pobedničkog…

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu ekipu Vojvodine sa 2:0, u derbi meču 25. kola Super lige Srbije.

Oba gola za crno-bele postigao je Takuma Asano, u 25. i 64. minutu. Partizan je drugi na tabeli Super lige 62 boda, dok je Vojvodina treća sa 50 bodova. Crno-beli su poveli u 25. minutu preko Asana, koji je šutom iz prve na asistenciju Miloša Jojića savladao golmana gostiju. Asano je u 40. minutu imao priliku da uveća prednost Partizana, ali je pogodio spoljni deo mreže, da bi u 44. minutu takodje bio neprecizan, ovoga puta šutirao je pored gola. Japanac je drugi