Vladimir Gaćinović: ‘Imamo probleme u završnici! Bio bih nezadovoljan i remijem, ovo je naša najbolja partija u nastavku takmičenja’

Hot sport 03.03.2021  |  Dimitrije Nišavić Dimitrije
Vladimir Gaćinović: ‘Imamo probleme u završnici! Bio bih nezadovoljan i remijem, ovo je naša najbolja partija u nastavku…

Novi poraz za ekipu iz Niša! Radnički je u sklopu 25. kola Superlige Srbije poražen od Proletera u Novom Sadu sa 2:1.

Strelci za domaći tim bili su Živojinović u 33. i Mitrović u 63. minutu, dok je pogotak za Radnički postigao Žarko Marković u 75. minutu. Šef stručnog štaba Radničkog Vladimir Gaćinović je nakon meča bio razočaran rezultatom, ali i zadovoljan prikazanom igrom. -Ovo je, uz drugo poluvreme protiv Crvene zvezde, bila naša najkvalitetnija partija u drugom delu sezone. Dominirali smo 90 minuta, nadigrali smo rivala, pitali smo se za sve i konačno se u našoj igri video