2 Crvena kartona, 2 penala, 2 gola pavkova: Zvezda se silno namučila, ali slomila TSC u ludom meču u Senti! Video

Kurir 03.03.2021

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su TSC-u u Senti, u jednom od dva derbi meča 25.kola Superlige Srbije rezultatom 3:1

Crveno-beli su se silno namučili na gostovanju u Senti. Zvezda u prvom poluvremenu nije ličila na sebe i tek u 34 minutu je imala prvu preko Ivanića koji je loše šutirao a potom je sjajan šut Nikolića odbranio Filipović. Bez golova se ušlo u drugo poluvreme, Stanković je izvršio trostruku izmenu, Petrovića, Kataija i Nikolića zamenili su Srnić, Pavkov i Kanga i već u 55. minutu Zvezda je povela. Ivanić je probio po levoj strani kaznenog prostora, onda poslao loptu