Fenjeraš šokirao vilu: Remi Barnlija i Lestera, četvrta pobeda Šefilda u Premijer ligi! Video

Kurir 03.03.2021

Fudbaleri Barnlija i Lestera odigrali su danas nerešeno 1:1, u meču 29. kola Premijer lige.

Barnli je poveo golom Mateja Vidre u četvrtom minutu, kojem je prethodila velika greška igrača gostiju Hamze Čudurija. Lester je do izjednačenja stigao golom Kelečija Ihenača u 34. minutu meča. Lester je treći na tabeli Premijer lige sa 50 bodova, dok se ekipa Barnlija nalazi na 15. mestu sa 29 bodova. Šefild junajted je na svom terenu pobedio ekipu Aston Vile sa 1:0. Jedini gol za četvrtu pobedu Šefilda postigao je Dejvid Mekgoldrik u 30. minutu meča. Domaći tim